Zaznacz stronę
Skup tabletów | Komis tabletów

 

 

Skup tabletów – tel. (0) 506-666-118

 

Jeśli chcesz szybko, sprawnie i bezproblemowo sprzedać swój sprzęt IT, RTV lub Fotograficzny za gotówkę to dobrze trafiłeś. Wyceniamy na poczekaniu i oferujemy natychmiastowy odbioru zapłaty w naszym skupie. Interesuje nas każdy rodzaj sprzętu – z pudełkiem lub bez, objęty gwarancją producenta i pogwarancyjny, sprawny i uszkodzony.

Skup tabletów, komputerów, telewizorów, aparatów fotograficznych szybko wyceni Twój sprzęt elektroniczny i zaproponuje dobrą cenę. Gotówkę otrzymasz już po paru minutach. Kupimy każdy rodzaj komputerów, tabletów czy laptopów za uczciwą cenę. Skup tabletów to pewność otrzymania uczciwej zapłaty za Twój sprzęt.

Nasza firma prowadzi skup używanych tabletów i laptopów w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Wrocławiu. Zajmujemy się głównie skupem tabletów, laptopów, komputerów, monitorów LCD, telewizorów LCD oraz podzespołów do komputerów PC.

Skupujemy tablety takich marek jak: Samsung Galaxy Tab GT-xxxx, Apple iPad, iPad 2, iPad 3, Lenovo Indigo, Asus Transformer, HP Slate, Dell, Acer Iconia, Toshiba, Sony S, Motorola XOOM, XOOM2 i inne.

 

 

 

Jeśli posiadasz sprzęt komputerowy, tablet, którego chcesz się pozbyć lub potrzebujesz pieniędzy – zadzwoń do nas lub napisz.

 

Tel: (0-22) 885-22-50
Tel. kom. (0) 506-666-118

E-mail: skup(at)gcsystem.pl

 

 Nasze oddziały:

 

Formularz zgłoszeniowy | Wycena sprzętu

Przyjmujemy zgłoszenia od firm, instytucji i osób prywatnych.
Jak wygląda procedura skupu?

  • Kontakt z naszym konsultantem w celu wstępnej wyceny
  • Jeśli cena jest satysfakcjonująca, należy przywieść sprzęt do naszego sklepu
  • Na miejscu sprawdzamy sprzęt w ciągu 30 minut
  • Po sprawdzeniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

 

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie odkupujemy sprzętu : z usuniętymi lub zamienionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który okaże się częściowo lub całkiem uszkodzony możemy pobrać opłatę w wysokości do 50zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.

 

 

Skup tabletów Warszawa, Kraków, Poznań Zapraszają!