Zaznacz stronę
Skup aparatów fotograficznych | Skup obiektywów

Skup aparatów fotograficznych – Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Katowice, Częstochowa, Poznań

 

skup aparatów fotograficznych | Skup obiektywów

Skup aparatów fotograficznych i obiektywów

 

Nasza firma prowadzi skup aparatów fotograficznych, cyfrowych, lustrzanek, kamer, obiektywów i kompaktowych oraz kamer cyfrowych. Skupujemy również tablety, skup laptopów, skup komputerów w Warszawie, Suwałkach, Częstochowie, Bydgoszczy, Lublinie, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi i Krakowie. Zajmujemy się głównie skupem aparatów cyfrowych lustrzanych, tabletów, laptopów, skupem komputerów, notebooków oraz aparatów fotograficznych. Zapraszamy na bezpłatną wycenę i możliwość odsprzedania aparatów, tabletów, laptopów, komputerów naszej firmie.

Skupujemy aparaty fotograficzne, cyfrowe, kompaktowe, lustrzanki, kamery i obiektywy takich marek jak:

Nikon, Nikkor, Sony, Canon, Samsung, Pentax , Olympus, Panasonic, Fuji Finepix FujiFilm, Sigma, Ricoh, Kodak, Minolta, Leica, Acer, Benq, Casio, HP, Polaroid, Coolpix i inne.

 

Jeśli posiadasz sprzęt fotograficzny, komputerowy, którego chcesz się pozbyć, potrzebujesz pieniędzy – zadzwoń do nas lub napisz.

Tel: (0-22) 885-22-50
Tel. kom. (0) 506-666-118

E-mail: skup(małpa)gcsystem.pl

 

 

 

Skup aparatów fotograficznych (0) 506-666-118

Jak wygląda procedura skupu?

  • Kontakt z naszym konsultantem w celu wstępnej wyceny
  • Jeśli cena jest satysfakcjonująca, należy przywieść sprzęt do naszego sklepu
  • Na miejscu sprawdzamy sprzęt w ciągu 30 minut
  • Po sprawdzeniu sprzedający dostaje natychmiast gotówkę

Jesteś z poza okolic Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Częstochowy, Bydgoszczy, Suwałk, Lublina, Szczecina, Łodzi, Trójmiasta i Krakowa?

 

Osoby z poza Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Częstochowy, Bydgoszczy, Suwałk, Lublina, Szczecina, Łodzi, Trójmiasta i Krakowa, które chciałyby sprzedać sprzęt ale nie mają jak dojechać do naszych punktów proszone są o wysłanie dokładnego opisu oraz zdjęć na nasz mail.
My ze swojej strony postaramy się wycenić dokładnie sprzęt, jeśli cena będzie Państwa satysfakcjonować należy wysłać sprzęt do nas na swój koszt wraz z dołączonym oświadczeniem. My po dokładnym sprawdzeniu sprzętu kontaktujemy się z Państwem po czym przelewamy pieniądze na wskazany rachunek bankowy. Jeśli sprzęt nie będzie zgodny ze wcześniejszym opisem, zaproponujemy inną cenę, jeśli nowa cena Państwa nie będzie satysfakcjonować odsyłamy sprzęt na Państwa koszt.

Dane do wysyłki:
GC-System
ul. Soczi 6
02-760 Warszawa

Osoby zainteresowane wysłaniem do nas sprzętu na nasz koszt, proszone są o wysłać maila. W mailu proszę napisać w z jakiego adresu miałby być odebrany sprzęt, w jakich dniach i o jakich godzinach oraz telefon kontaktowy. Sprzęt powinien być dobrze zapakowany, dołączone ksero dowodu osobistego oraz wypełnione oświadczenie – pobrane i wydrukowane z linku poniżej. Posiadamy podpisaną umowę z firmą kurierską Siódemka.

Oświadczenie do pobrania: LINK

UWAGA:

  • Sprzedający musi mieć przy sobie dowód osobisty.
  • Nie odkupujemy sprzętu : z usuniętymi lub zamienionymi numerami fabrycznymi, kradzionego, od osób nieletnich, z wadami prawnymi
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który okaże się częściowo lub całkiem uszkodzony możemy pobrać opłatę w wysokości do 50zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.
  • Za testowanie i zlokalizowanie usterki w sprzęcie, który powinien być sprawny możemy pobrać opłatę w wysokości do 50zł. Dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie swojego sprzętu przed odsprzedażą.

Skup aparatów Skup aparatów Warszawa Skup aparatów Wrocław Skup aparatów Kraków Skup aparatów Gdańsk, Gdynia, Sopot – Trójmiasto Skup aparatów Poznań Skup aparatów Łódź Skup aparatów fotograficznych Szczecin Skup aparatów cyfrowych Katowice Skup lustrzanek Suwałki Skup kamer Lublin Skup aparatów cyfrowych Częstochowa  Skup lustrzanek, Skup aparatów fotograficznych, skup aparatów cyfrowych, skup kamer cyfrowych.

 

Skup aparatów fotograficznych i obiektywów Zaprasza!

Formularz zgłoszeniowy | Wycena sprzętu

Przyjmujemy zgłoszenia od firm, instytucji i osób prywatnych.